26 czerwca 2016

4 powody dlaczego warto zrobić wideo z firmowej imprezy

To właśnie ten dzień. Czas na doroczną imprezę firmową – najważniejsze wydarzenie dla klientów, pracowników i ich rodzin.

Po tygodniach planowania i przygotowań wszystko zapięte na ostatni guzik. Na pewno? Chwila...

Pamiętałeś o ekipie, która sfilmuje to, co się wydarzy? Nie chcesz nagrania wideo? Dlaczego?

Oto 4 powody dlaczego warto zrobić wideo z firmowej imprezy:

1. Większy zasięg

Nagranie wideo dla telewizji i do wykorzystania w Internecie jest jak szerokie otwarcie drzwi dla każdego kto chce skorzystać z zaproszenia. Dzięki wideo możesz dotrzeć nie tylko do obecnych, ale także nowych klientów.

Wideo wypiera tradycyjny przekaz pisemny, szczególnie wśród młodszego pokolenia. Jeśli kampania PR skierowana jest do młodych ludzi, rezygnacja z wideo automatycznie eliminuje pewną grupę i zmniejsza skuteczność kampanii.

2. Większe zaangażowanie

Współcześni klienci i konsumenci (nie tylko młode pokolenie) doceniają interaktywność komunikacji online i treści angażujące do dyskusji. Polubienia, udostępnienia i komentarze do nagrań wideo publikowanych na przykład na Facebooku zwiększają zainteresowanie wydarzeniem.

Dobre efekty dają także krótkie zwiastuny w mediach społecznościowych budujące napięcie, zwiększające zainteresowanie i zachęcające do udziału w imprezie.

3. Lepszy zwrot z inwestycji (ROI)

Boisz się, że koszt produkcji filmu wideo zrujnuje budżet? Bez przesady. Koszty produkcji (scenariusz, nagranie i montaż) bardzo się obniżyły w ciągu ostatnich 10 lat.

Jeśli już zainwestowałeś krocie w zaproszenie na firmową imprezę celebryty (aktor, piosenkarz lub sportowiec), wynajęcie luksusowych pomieszczeń i zakup eleganckich prezentów, warto dodać trochę grosza, aby utrwalić wszystko na wideo.

4. Dłuższy czas życia

Dlaczego chciałbyś, żeby ludzie szybko zapomnieli najpiękniejsze momenty z firmowej imprezy, która kosztowała tyle trudu?

Wideo z imprezy możesz dowolnie wykorzystywać w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej do promocji swojej firmy. Miło jest także przypomnieć sobie od czasu do czasu wydarzenie, które dzięki Twojej inwencji i pracy przeszło do historii firmy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu scenariusza firmowej imprezy i filmu wideo, prosimy o kontakt. Nasz telefon: 77 543 24 25.

Brak komentarzy:

Napisz do mnie

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *